2.12.2017


ARP10

10. Adventní Radioamatérský Potlach*

 

Tentokrát už 10. tradiční, setkání amatérů bylo dne 2.12.2017 od 14.00 V restauraci „U Korbele“  v Ústí nad Labem.

Setkání nezačalo jak bylo plánováno. Všechno se měnilo v průběhu setkání. Přes veškeré potíže se velmi zajímavý program mohl rozeběhnout naplno. Tentokrát ozvučení nemělo chybu jako vloni. Všichni slyšeli dobře, snad i proto že tentokrát se sešlo jen přibližně 50 účastníků. Tentokrát  restaurace byla připravena ani 10 pivo nedošlo. Nabídka 10, 11, 12 st. piva a dobrého jídla byla dostatečná. Jen snad obsluha pouze ve dvou lidech byla trochu  podhodnocena. Místa bylo tentokrát díky nízké návštěvě dost a v lokále bylo volno.

Přednášky byly velmi zajímavé a jen chybělo povídání od OK1FRT, OK1VVT a OK1TEH , které neproběhlo ze zdravotních důvodů. Situaci zachraňoval Zdenek OK3RM s dvěni velmi zajímavými prezentacemi a Jirka s informací  o SHF majácích  Patří jim za to obrovský dík. Prezentace 3D tisku od Petra Zahradníka byla užasně zajímavá a ukazovala možnosti 3D tisku i pro radioamatéry. Snad jen informace o materiálech byla trochu obsažnější pro uplné laiky.

Několik obrázků .

 

 

Hodnocení jak se letošní setkání povedlo nechám už na účastnících. Nabídněte pro příští setkání i vaši prezentaci, informaci o tom co se vám povedlo a nebo taky nepovedlo.